fbpx
Menu Zavřeno

Clomadex PCT – Pure Labs

Clomadex PCT – Pure Labs

1.400  1.200 

Každý, kdo užíval cyklus prohormonu nebo sarms, by neměl podcenit čas po cyklu, aby se zajistilo úplné zotavení hormonů. Clomadex působí tak, že vrátí do normálu hormonální nerovnováhu, kterou může cyklus způsobit, což zahrnuje snížení estrogenu, zvýšení přirozeného testosteronu a snížení cholesterolu.

Není skladem

Co je PCT – post cycle therapy?

Clomadex je antiestrogen, působí inhibicí zvýšených hladin estrogenů způsobených anabolickými cykly. Každý, kdo užíval cyklus prohormonu nebo sarms, by neměl podcenit čas po cyklu, aby se zajistilo úplné zotavení hormonů. Clomadex působí tak, že vrátí do normálu hormonální nerovnováhu, kterou může cyklus způsobit, což zahrnuje snížení estrogenu, zvýšení přirozeného testosteronu a snížení cholesterolu.

JAK PCT Clomadex FUNGUJE?

Extrakt z Fadogie Agrestis

Fytogenní extrakt, který se používá po dobu stovek let jako afrodiziakum a pro-erektilní látka, dokonce prokázal, že zvyšuje sexuální výkon o 250%. Nedávno vědci také zjistili, že může také zvýšit hladinu testosteronu o 200%. Dosahuje tím, že stimuluje své buňky Leydig a Sertoli, které zvyšují produkci testikulárního cholesterolu, což je předurčený testosteron. Sertolové buňky syntetizují androstendi z cholesterolu a poté Leydigovy buňky převedou androstendion na testosteron.

Extrakt Mucuna Pruriens

Obsahuje alkaloid, který je předchůdcem neurotransmiteru dopaminu, zvyšuje hladinu hypotalamického hormonu uvolňujícího růstový hormon, který působí proti potlačovacím účinkům prolaktinu na libido a testosteron. Toto zvyšuje hladiny testosteronu, luteinizačního hormonu, dopaminu, adrenalinu a noradrenalinu, stejně jako spermie a testikulární zdraví. Mucuna pruriens také pomáhá s úrovněmi stresu, protože vrácení vysokých hladin kortizolu bylo hlášeno zpět do normálního rozmezí.

Androsta-3,5-dien-7, 17-dion

Metabolit 7-Keto DHEA zvyšuje hladinu testosteronu a snižuje vysokou hladinu estrogenu a kortizolu. Funguje tím, že se zabrání tomu, aby androgeny v těle přešly na estrogen a protože je suicidální inhibitorem aromatázy (což znamená, že se váže na aromatázový enzym), po ukončení jeho užívání nedojde k odrazu estrogenu. Nejlepší ze všech je, že je to přírodní sloučenina, která je metabolismem DHEA, který se nachází v těle.

Zvyšuje váš přirozený myotropický stav, který podporuje svalovou hmotu, urychluje regeneraci, snižuje ukládání tuku a zvyšuje libido. Na rozdíl od jiných inhibitorů aromatázy nedává bolavé klouby od takového ani nezabije vaše sexuální výkon.

Colekalciferol (vitamin D3)

Nedostatek vitaminu D3 snižuje atletický výkon a výkon. V průřezové studii se také ukázalo, že zvyšuje testosteronovou volnost snížením hladinového hormonu sexuálního globulinu (SHBG), který by byl jiný na testosteron a stal se tak nepoužitelný. Vitamin D3 také prokázal, že podporuje uvolňování luteinizačního hormonu, který stimuluje produkci testosteronu v Leydigových buňkách.

Složení PCT Clomadex

 • Extrakt Fadogia Agresti 500 mg
 • Extrakt Mucuna pruriens 150 mg
 • Androsta-3,5-dien-7,17-dion 50 mg
 • Cholekalciferol (vitamin D3) 12,5 mcg

Doporučené dávkování PCT Clomadex

 • 2 x denně, ráno a před spaním

Důležité upozornění

 • Vhodné zejména pro sportovce.
 • Dodržujte doporučený postup dávkování!
 • Tento produkt je určen pro zdravé, dospělé osoby. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není vhodné pro lidi, kteří mají diabetes, problémy s játry, nebo vysoký krevní tlak.
 • Během užívání dodržujte zvýšený pitný režim, doporučujeme užívat ostropestřec mariánský.
 • Po dobu užívání se vyhněte alkoholu.
 • Tento výrobek je určen osobám starším 18 let.
 • Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.
 • Ukládejte mimo dosah dětí.
 • Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
 • Není určeno jako náhrada pestré stravy.
 • Skladujte na suchém, tmavém místě do 25°C.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Clomadex PCT – Pure Labs”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *