fbpx
Menu Zavřeno

EPISTANE – Swiss Pharmaceuticals

EPISTANE – Swiss Pharmaceuticals

1.350 

Kategorie: ,
SWISS pharma EPISTANE 80 tablet
Epistane nebo také Epi je DHT prohormon, který byl uveden na trh firmou RPN výrobkem „Havoc“. Epi je mírně methylovaný PH, který je zároveň velmi silnou anti-estogénovou sloučeninou. Má 12x silnější schopnost vazby na androgenní receptor než testosteron. Tyto vlastnosti činí z epistane jednu z nejvíce anabolických zároveň anti-estrogenových sloučenin na trhu. Epistane představuje speciální prohormon, který Vám pomůže vybudovat svalovou hmotu iv období diety.
 
Má schopnosti budování svalů jako anabolické steroidy. Váže se na androgenní receptory kosterního svalstva a svalové kmenové buňky. To vede ke změnám ve funkci svalových buněk a zlepšuje syntézu proteinů. DHT je zkratka pro dihydrotestosteron, který je velmi podobný lidskému testosteronu. Kromě toho není aromatizovaný. Znamená to, že nevykazuje nechtěné estrogenní nežádoucí účinky jako je gynekomastie a retence vody.
 
Výsledky užívání Epistane se liší v závislosti na dávkování, zkušeností, diety a množství jiných faktorů. Vykazuje vysoký vliv na nárůst čisté svalové hmoty při současném snížení množství tuku. Je také výborný do vícesložkových PH cyklů. V dostupných materiálech se nejčastěji setkáváme s hmotnostním přírůstkem 7 – 8 kg během jednoho cyklu, přičemž tuk se zredukoval o 1 – 3%.
 
V cyklech, kde byl epistane zakomponován s více PH se udává nárůst až 10 – 12 kg svalů. Jsou to impozantní čísla. Epistane v sobě nenese minimální riziko negativních účinků, takže je ideální prohormon pro vás.
Dávkování
Jednotlivá denní dávka je 20 – 30 mg denně rozdělená do 2 – 3 dávek, konzumovány spolu s jídlem obsahujícím tuk, po dobu asi 4 – 6 týdnů. Pro začátečníky se doporučuje cyklus dlouhý maximálně jeden měsíc. Pro náročnější uživatele je vhodné užívání 40 mg po dobu celého cyklu. Při koupi produktu s obsahem epistane musíte mít na paměti, že Epi má velmi krátkou životnost. Je dobré je ihned po koupi a otevření balení spotřebovat.
 
Po cyklu je třeba PCT (doporučujeme ULTIMATE PCT od SWISS Pharma)
Výrobce se distancuje od odpovědnosti za následky způsobené nesprávným dávkováním, užíváním během jakkoli zhoršeného zdravotního stavu, v kombinaci s alkoholem, léky nebo drogami..
Hmotnost 0.064 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “EPISTANE – Swiss Pharmaceuticals”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *