fbpx
Menu Zavřeno

HALODROL – Swiss Pharmaceuticals

HALODROL – Swiss Pharmaceuticals

1.350 

Kategorie: ,
SWISS pharma HALODROL 80 tablet
 
Halodrol (4-chloro-17a-methyl-androst-1,4-diene-3b, 17b-diol) nebo také HD, H-drolí je vynikající směs, pokud je Vaším cílem zisk čisté svalové hmoty, stejně tak i zisk svalové síly . Je také často označován jako prohormon začátečníky z důvodu jeho bezpečnosti a nenáročné PCT. Po užití a interakci s enzymem 3b-HSD se převede na anabolický steroid turinabol (zakázaný východoněmecký anabolický steroid).
 
Odhad konverze je v rozmezí 5 – 15%. Následně se váže na androgenní receptory ve svalových buňkách. Tato akce je stejně účinná jako aplikace testosteronu. Je výborný pro maximalizaci prokrvení svalů. HD je vyhledávaným prohormon zejména v období předsoutěžní období, protože nezpůsobuje nechtěné zadržování vody v podkoží. Vykazuje extrémně silné účinky zvláště pokud chcete získat pevné a čisté svaly. Kromě účinků na růst hmoty také prokazatelně zlepšuje vytrvalost a zkracuje dobu potřebnou pro regeneraci svalstva. Při otázkách, které dostáváme poměrně často se nás klienti ptají, jak rychle uvidí na sobě změny. U HD není nic neobvyklého, že se účinky projeví až po několika týdnech. Nejčastěji však lze vidět vizuálně rozdíly již do 2 týdnů.
 
Doporučená délka cyklu je 5 – 6 týdnů. Nedoporučuje se však cyklus dlouhý více než 6 týdnů, i když je to sólo cyklus halodrolu. Denní dávka je rozmezí 75 – 125 mg denně. Její výška se odvíjí od toho, zda se jedná o sólo cyklus (tehdy jsou dávky vyšší 75 – 125 mg) nebo jako jeden z více prohormon v cyklu (tehdy je dávka na úrovni 50 mg denně). HD má dlouhý poločas rozpadu a proto doporučujeme větší dávku užít v dopoledních hodinách. Pokud užíváte 75 mg HD denně, dopoledne užijte 50 mg, zbývajících 25 užijte před tréninkem nebo večer. Pro začátečníky doporučujeme začít s dávkou 50 mg denně. Svalové zisky při aplikaci halodrolu jsou velmi působivé.
 
Jaké výsledky mohu očekávat?
Při objemové stravě uživatelé hlásí svalové zisky někde v rozmezí 5 – 8 kg.
Při tvarovací stravě jsou hodnoty na úrovni 3,5 – 5 kg při současném snížení tělesného tuku o 1 – 2%.
Při rýsovacím stravě jsou udávány hodnoty 1,5 – 3 kg svalové hmoty při současném snížení hladiny tuku o 2 – 4%.
Všechny tyto hodnoty byly získány při dávkování 75 mg halodrolu denně.
 
Jedná se o základní prohormon, který se zejména v USA těší velké oblibě u profesionálních, ale i amatérských kulturistů.
 
Typické výsledky užívání HD
 
růst čisté svalové hmoty
zlepšení hustoty a definice svalstva
PO CYKLU JE NUTNÉ UŽÍT PCT (doporučujeme ULTIMATE PCT od SWISS PHARMA)
 
Výrobce se distancuje od odpovědnosti za následky způsobené nesprávným dávkováním, užíváním během jakkoli zhoršeného zdravotního stavu, v kombinaci s alkoholem, léky nebo drogami.
Hmotnost 0.065 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “HALODROL – Swiss Pharmaceuticals”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *