fbpx
Menu Zavřeno

HELLBURN – Warrior Labz

HELLBURN – Warrior Labz

1,000  850 

Není skladem

Každý trénink necháš v posilky maximum? Potíš se na kardiu několikrát v týdnu? Stravu máš také dokonale poriešenú? Přesto – váha se stále jaksi nehýbe? Potom jednoznačně musíš zkusit megasilný Hell Burn od Warrior Labs!

výhody

  • Brutální úbytek tuku
  • extrémní energie
  • laserová pozornost

Hell Burn obsahuje přesně sedm účinných složek, které reprezentují seznam nejefektivnějších bojovníků v boji proti tuku. Kromě toho jsou schopny prokazatelně zlepšit fyzický i psychický výkon, což se následně odrazí na množství kalorií, které spálíš.

Zkrátka a jasně, rovnice v dietě zní jasně – tvůj výdej musí být vyšší, než je příjem. Pokud to ještě vhodně o jedinečný Hell Burn od Warrior Labs, garantujeme – výsledky na sebe nenechají dlouho čekat!

Chci se dozvědět více …

Carnitine L-tartrát je tartrátová forma karnitinu, který pomáhá spalovat tuky prostřednictvím přechodu mastných kyselin do buněk.

Taurin je podmíněna esenciální aminokyselina. Snižuje únavu a poškození svalů během cvičení, navíc pomáhá spalovat tuky.

Citrulin je aminokyselina, která se podílí na tvorbě oxidu dusnatého, který zlepšuje průtok krve ve svalech, jejich zásobování živinami s čím je spojen i lepší fyzický výkon.

L-theanin je neproteinogenních aminokyselina, která působí na organismus relaxačně, zlepšuje kognitivní schopnosti a má přívlastek přirozený kofein. Pokud je podáván před spaní pozitivně ovlivňuje jeho kvalitu.

Kofein, nejfrekventovanější složka produktů určených ke spalování tuku, působí stimulačně, oddaluje svalovou bolest a prodlužuje fyzický výkon.

Cholin bitartrát nebo také vitamin B8 je prekurzor acetylcholinu, významného neurotransmiter, který pozitivně ovlivňuje svalové a nervové funkce.

Vitamín C – je silný antioxidant, který chrání organismus zejména v období zvýšené fyzické a duševní zátěže. Posiluje imunitní systém a snižuje únavu a vyčerpanost.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “HELLBURN – Warrior Labz”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *