fbpx
Menu Zavřeno

Manson – Dark Metal

Manson – Dark Metal

1.200  950 

Nakopávač obsahuje množství extra silných látek, které přinášejí prudký nával energie, extrémní napumpovaní, soustředění a mnoho dalších výhod.

Katalogové číslo: d3d9446802a4 Kategorie:

Šílená ďábelská pumpa MANSON, která přímo zvyšuje koncentraci a napumpování.

Balení obsahuje 35 dávek.

Pokud  jsi myslel , že už nemůže být nic silnější jak  PSYCHOTIC od Insane Labz, tak to jsi  ještě nevyzkoušel  Underground novinku MANSON.

Nakopávač Manson je doslova psycho pumpa resp. pre-workout booster. Obsahuje množství extra silných látek, které přinášejí prudký nával energie, extrémní napumpovaní, soustředění a mnoho dalších výhod.

Výhody Pre workout MANSON

  • Dlouhotrvající psycho trénink.
  • Extrémní napumpovaní.
  • Brutální soustředění  v tréningu

Energie pochází  ze směsi bezvodého kofeinu a patentovaného kofeinu, který se nazývá infinergy. To poskytuje rychlé vstřebávaní v těle a prudký nával energie, která ti zůstane  během  celého tréningu a Infinergy kofein zabezpečí pomalé odbourávaní  kofeinu z těla takže  nezpůsobí  tzv. CRASH efekt.

Mental Focus ( soustředění ) mají na starosti látky resp. směs : tyrosinu, taurinu, l-karnitinu a DMHA. Budete soustředění a budete cítit euforický pocit energie a pohody.

OXYGOLD je novou patentovanou látkou, která přímo násobí efekt stimulantů v pumpě. To znamená že efekt pumpy bude ješte o něco silnější.

Dávkovaní pre workout Manson

  • Doporučujeme začít s půl odměrkou na začátek, cca 15. minut před tréninkem. Půl odměrky rozmíchej ve studené vodě. Stačí 2 dcl.
  • Manson je opravdu velmi silný produkt, který nedoporučujeme začátečníkům a lidem kteří mají problémy se srdcem nebo mají všeobecné kardiovaskulární problémy. Manson byl navržen tak, aby zvyšoval fyzickou výkonnost a oddálil únavu.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Manson – Dark Metal”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *