fbpx
Menu Zavřeno

MAXIMUS – Warrior Labs

MAXIMUS – Warrior Labs

2.971  2.365 

Není skladem

Je vaším cílem zisk mimořádně kvalitní svalové hmoty, ale kašlete na nadbytečný tuk a vodu ?? Nuž, pak je doplněk výživy Maximus navržen přímo pro vás!

Účinná formule produktu Maximus kombinuje 5 zvláštní anabolických složek – 3 druhy prohormon (4-chloro-17a-methyl, Max LMG, Hexadrone) a 2 látky ze skupiny šarmu (RAD140, SR9009), proto se hodí do objemových období, kdy je primárním záměrem vybudovat co největší svalový objem a sílu, ale citelné je i zvýšení vytrvalosti. Přestože jsou negativní androgenní účinky velmi nízké, u citlivých jedinců se může vyskytnout zvýšené zadržování vody nebo riziko gynekomastie. Toxický vliv účinných látek je pouze mírný a díky přidaným podpůrným látkám nepravděpodobný. Komplex je navíc obohacen o složky zlepšující vstřebatelnost.

Ať už se rozhodnete jakkoliv, jisté je jedno – MAXIMUS v sobě ukrývá ohromnou sílu, se kterou posunete svou výkonnost na zcela novou a dosud nepoznanou úroveň!

složení:

4-chloro-17a-methyl, jinak známý jako Halodrol, je kvůli bezpečnosti a nenáročné PCT označován jako prohormon začátečníky, má nízkou toxicitu a žádnou aromatizaci – výsledkem jsou čisté, husté, prokrvené a extrémně tvrdé svaly bez rizika zadržování vody či vzniku gynekomastie. Prokazatelně zvyšuje vytrvalost a zkracuje dobu potřebnou pro regeneraci.

Max LMG je progestin navržen tak, aby dopomohl k obrovské svalové hmotě a síle, ale zároveň zajistil maximální tvrdost a napumpovanost svalstva.Max LMG nepoškozuje játra a aromatizován, což znamená, že se uživatelé nemusí obávat nechtěných androgenních účinků.

Hexadrone je silná anabolická směs, která se vyrábí buď samostatně nebo jako součást vícesložkových produktů. Látka je sama o sobě aktivní, v těle se nemusí konvertovat, což je bezpochyby mimořádnou výhodou. Má velký anabolicko: androgenní poměr (300: 1) a mezi typické účinky patří nárůst kvalitních a plných svalových přírůstků i ohromná síla.

RAD140 nebo Testolón je selektivní modulátor androgenových receptorů (šarm) se silným anabolickým účinkem. SARM selektivně aktivují androgenní receptory v kostech a svalech, bez jejich aktivace v jiných tkáních, což minimalizuje negativní vedlejší účinky.

SR9009 je syntetická látka z kategorie SARM. V dostupných studiích dokázala zvýšit vytrvalost (o cca 50%) a výdej energie, díky kterému se následně zredukovalo tuková tkáň bez změny v kalorickém příjmu. Kromě toho zvyšuje pocit bdělosti, snižuje úzkost, ovlivňuje hladinu cholesterolu v krvi, dochází k poklesu zánětlivých procesů a poškození v játrech.

Ginger root extract. Ďumbier lékařský se z počátku využíval jen jako koření, ale brzy na to, bylo objeveno i jeho využití v lékařství. Primární zlepšuje vstřebávání a stimulaci základních živin v těle, ale posiluje i imunitu, bojuje proti chřipce a nachlazení, napomáhá při trávicích potížích a tlumí různé bolesti.

Naringin, flavonoidních glykosid hojně obsažen v kůži pomeranče a grapefruitu, je původcem jejich hořkosti chuti. Zvyšuje biologickou dostupnost (využitelnost živin) a zlepšuje cévní systém.

Bioperín nebo piperin je chemická látka, která dělá pepř ostrým. Je považována za přírodní antidepresivum, ovlivňuje nervový systém a zvyšuje funkce mozku. Zlepšuje hladinu cholesterolu v krvi a trávení, zintenzivňuje metabolismus i úbytek hmotnosti a prokazatelně snižuje bolest. Navíc zvyšuje biologickou dostupnost více živin, výživových doplňků a léků.

N-Acetyl-cysteinu je účinný antioxidant, který dokáže pomoci při poruchách nálady, spánku, infekcích, zánětech a většině stavů zvýšeného oxidačního stresu, které stojí za množstvím chronických zdravotních problémů. NAC také chrání mozek, plíce, játra, střevo a ledviny.

Phosphatidylcholine nebo fosfatidylcholin je klíčovou složkou našich buněk. Jeho užívání může zlepšit duševní, jaterní a střevní zdraví, chrání nervy a zkvalitňuje paměť. Studie prováděná na zvířatech ukázala, že fosfatidylcholin může podpořit regeneraci jater, jeho nízké hladiny korelovalo s poškozením jater až smrtí.

Milk thirstle, u nás známý jako Ostropestřec Mariánský, je bylina využívána tisíce let kvůli svým účinkům na celkové zdraví člověka. Jeho výtěžek (silymarin) zvyšuje detoxikaci a antioxidační obranyschopnost, což je prospěšné pro problémy s játry, žlučníkem, cukrovkou nebo autoimunitními onemocněními, stejně příznivě působí i na záněty.

R-Alpha Lipoic Acid. R-ALA (kyselina lipoová) je přírodní antioxidační a protizánětlivá sloučenina, která chrání mozek, nervový systém, játra i ledviny, pomáhá s úbytkem hmotnosti, zlepšuje cukrovku, snižuje riziko kardiovaskulárních onemocnění a zmírňuje bolest.

Niacin (vitamín B3) se nachází ve většině dostupných potravin, podporuje funkci trávicího ústrojí, kůže a nervů. Má nenahraditelnou funkci při při přeměně potravy na energii a zvyšuje HDL cholesterol ( „dobrý cholesterol“), který může z těla odstranit další cholesterol.

Tauroursodeoxycholic acid (TUDCA). Tauroursodeoxycholová kyselina je žlučová kyselina, která se nachází ve stopových množstvích v lidském těle. Žlučové kyseliny jsou sloučeniny uvolněné ze žlučníku, které pomáhají trávení tuků. TUDCA snižuje programovanou smrt buněk (apoptózu) v zdravých buňkách, Ostraňuje toxické žlučové kyseliny z jater, zabraňuje poškození jaterních buněk a snižuje zvýšené jaterní enzymy.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “MAXIMUS – Warrior Labs”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *