fbpx
Menu Zavřeno

MEGADROL – Swiss Pharmaceuticals

MEGADROL – Swiss Pharmaceuticals

1.900 

SWISS pharma MEGADROL 80 tablet
MEGADROL (EPISTANE + TRENAVAR + 1-ANDRO) 100mg
 
EPISTANE
Epistane nebo také Epi je DHT prohormon, který byl uveden na trh firmou RPN výrobkem „Havoc“. Epi je mírně methylovaný PH, který je zároveň velmi silnou anti-estogénovou sloučeninou. Má 12x silnější schopnost vazby na androgenní receptor než testosteron. Tyto vlastnosti činí z epistane jednu z nejvíce anabolických zároveň anti-estrogenových sloučenin na trhu. Epistane představuje speciální prohormon, který Vám pomůže vybudovat svalovou hmotu iv období diety. Má schopnosti budování svalů jako anabolické steroidy.
 
Váže se na androgenní receptory kosterního svalstva a svalové kmenové buňky. To vede ke změnám ve funkci svalových buněk a zlepšuje syntézu proteinů. DHT je zkratka pro dihydrotestosteron, který je velmi podobný lidskému testosteronu. Kromě toho není aromatizovaný. Znamená to, že nevykazuje nechtěné estrogenní nežádoucí účinky jako je gynekomastie a retence vody. Výsledky užívání Epistane se liší v závislosti na dávkování, zkušeností, diety a množství jiných faktorů.
 
Vykazuje vysoký vliv na nárůst čisté svalové hmoty při současném snížení množství tuku. Je také výborný do vícesložkových PH cyklů. V dostupných materiálech se nejčastěji setkáváme s hmotnostním přírůstkem 7 – 8 kg během jednoho cyklu, přičemž tuk se zredukoval o 1 – 3%. V cyklech, kde byl epistane zakomponován s více PH se udává nárůst až 10 – 12 kg svalů. Jsou to impozantní čísla.
 
Epistane v sobě nenese minimální riziko negativních účinků, takže je ideální prohormon pro vás.
TRENAVAR
Trenavar je prohormon, který byl na trh uveden v roce 2011. Je také známý pod názvem Trendione a je desetkrát více androgenní jako testosteron. Představuje prohormon, který se cílí na 17b-HSD1, což v znamená, že se v těle konvertován na anabolický steroid – trenbolon. Je známo, že má vysokou afinitu k androgenním receptorům a funguje také jako antagonista glukokortikoidových receptorů. A to je velmi silná věc … Trenavar má stejné tři konjugované dvojné vazby jako trenbolon, liší se od něj pouze tím, že má 17-ketonovou skupinu, kde trenbolone má 17b-hydroxy.
 
Tento keton se následně hydrolyzuje na aktivní formu trenbolon. Podle těchto faktů lze očekávat stejné účinky jaké přináší aplikace injekčního trenbolon. Starší „tren“ PH byly konvertovány na dienolone, který je svou strukturou podobný trenbolone, ale není ani zdaleka tak silný. Metabolismus trenavaru je skutečně vysoká, takže uživatel může očekávat splnění stejně vysokých cílů.
 
Přínosem orální formy je, že se můžete vyhnout „tren kašel“, což je běžný jev po aplikaci injekčního trenbolon. Jedná se o nutkání kašlat a intenzita tohoto stavu je individuálně dána. Od několik sekundového, až po déle trvající, což rozhodně není nic příjemného. Jedna studie z roku 1996 zjistila, že orálně podaná forma trenbolone byla zjistitelná v testech 2 – 4 dny po užití, což je daleko kratší dobu, než u jeho injekčního bratra. Předpokládá se, že u trenavaru to bude podobné. Přesná detekční doba však není známa. Je vhodný do samostatných cyklů, stejně tak i do kombinaci s ostatními prohormon. Vyznačuje se také přívlastkem „prohormon zkušených“.
 
Nedoporučuje se lidem náchylným na vznik gynekomastie. Podle zkušeností konzumentů, za největší benefity užívání se považuje růst čisté, suché svalové hmoty, zlepšení hustoty a definice svalstva při současném odbourávání podkožního tuku. V dostupné literatuře se také uvádí extrémně prokrvení svalů během tréninku. Nejčastěji svalové přírůstky jsou v rozmezí 5 – 7 kg po jednom cyklu.
Trenavar = prekurzor trenbolone
 
Zabezpečuje růst čistých svalů a síly
Zlepšuje svalovou tvrdost a hustotu
Maximálně prokrvení svalů během tréninku i po jeho skončení
1-Andro:
je non-methylovaný prohormon, který podporuje zvýšení svalové hmoty a síly. 1-Andro je konvertován na 1-testosteron, který je 7 krát více anabolický jako testosteron. I když se jedná o poměrně silný prohormon, nemusíte se bát nežádoucích vedlejších účinků.
 
PO CYKLU JE NUTNÉ UŽÍT PCT (doporučujeme ULTIMATE PCT od Swiss pharma)
 
Výrobce se distancuje od odpovědnosti za následky způsobené nesprávným dávkováním, užíváním během jakkoli zhoršeného zdravotního stavu, v kombinaci s alkoholem, léky nebo drogami.
Hmotnost 0.065 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “MEGADROL – Swiss Pharmaceuticals”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *