fbpx
Menu Zavřeno

MESOMORPH DMAA – APS

MESOMORPH DMAA – APS

Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 3 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 3)

1.400  1.100 

Mesomorph DMAA je moderní předtréninkový doplněk obsahující ve svém složení nejúčinnější, povzbuzující a  podporující látky potřebné pro regeneraci . Zvyšuje anabolismus, zastavuje katabolismus a zvyšuje produkci oxidu dusnatého. Bezpochyby se jedná o jeden z nejsilnějších doplňků na trhu.

Katalogové číslo: 6f4922f45568 Kategorie:

Mesomorph pre workout

APS Mesomorph™ je moderní předtréninkový doplněk obsahující ve svém složení nejúčinnější, povzbuzující a  podporující látky potřebné pro regeneraci . Zvyšuje anabolismus, zastavuje katabolismus a zvyšuje produkci oxidu dusnatého. Bezpochyby se jedná o jeden z nejsilnějších doplňků na trhu.

APS Mesomorph™ obsahuje několik  komponentů: anabolické, anti – katabolické, zlepšuje prokrvení. Je to  citrulin malát, kreatin malát, beta – alanin, arginin .  Vhodná kombinace kofeinu , arginu a dalších látek dáva pocit návalu energie a síly a zvyšuje fyzickou zdatnost.

APS Mesomorph™ je určený pro aktivní lidi, a to především pro sportovce pro zvýšení síly a vytrvalosti. Vzhledem k vysokému potencionálu je určený jen pro dospělé, kteří už mají nějaké zkušenosti se silnými stimulanty.

 

Nakopávač Mesomorph v bodech

– hardcore energie a soustředění během tréninku .

– extrémní zvýšení síly a výkonu.

– silný pump efekt a rozšíření cév

Dávkování Mesomorph

 • 1 odměrku smíchejte s 200 ml studené vody a vypijte 15-30 minut před tréninkem. Doporučené dávkování nepřekračujte
Hmotnost 0.377 kg

3 recenze MESOMORPH DMAA – APS

 1. Hodnocení 5 z 5

  Radek

  Případ kdy se vyplatí si připlatit, vždy se k němu vrátím, protože opravdu funguje, super složení, není po něm zle, síla a soustředění super!

 2. Hodnocení 5 z 5

  Patrik

  Případ kdy se vyplatí si připlatit, vždy se k němu vrátím, protože opravdu funguje, super složení, není po něm zle, síla a soustředění super!

 3. Hodnocení 5 z 5

  mareg

  brutalni sila, brutalni zily. Zadny dojezdy jak po jehle.

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *