fbpx
Menu Zavřeno

Monster spalovač tuku

Monster spalovač tuku

1.400  1.100 

Monster spalovač tuku je oblíbený, roky prověřený, stimulační přípravek pro lepší fyzický i mentální výkon. Oblibu si získal jak u běžných návštěvníků posiloven, tak i u profesionálních sportovců

Kategorie:

Monster spalovač tuku – MAXIMÁLNĚ ÚČINNÝ STIMULÁTOR S TERMOGENNÍM ÚČINKEM

Monster spalovač tuku je oblíbený, roky prověřený, stimulační přípravek pro lepší fyzický i mentální výkon. Oblibu si získal jak u běžných návštěvníků posiloven, tak i u profesionálních sportovců. Mimo 250 mg kofeinu v dávce se pyšní i látkami jako jsou aspirine a DMAA. Monster fat burner byl navržen výživovými specialisty tak, aby byl vhodný pro muže i ženy.

Monster spalovač tuku v bodech:

  • stimulační přípravek s termogenními složkami
  • s obsahem 250 mg kofeinu v dávce
  • vhodný před kardio tréninkem, vytrvalostním i vysokointenzivním intervalovým tréninkem
  • pro lepší fyzický i mentální výkon
  • vhodný pro muže i ženy

 

Spalovač tuku Monster dávkování:

pro otestování snášenlivosti, začněte užívat 1 kapsli 1x denně po dobu první 2-3 dny. Dále užívejte 1 kapsle hned ráno po snídani, zapijte vodou. Další 1 kapsli po oběde, zapijte vodou. Pro výbušný trénink: dávkujte 1 kapsle před tréninkem. Nezapomeňte vypít alespoň 8 sklenic vody denně. NIKDY NEPŘEKRAČUJTE DÁVKU 4 KAPSLE DENNĚ!

Upozornění:  Obsahuje kofein a další silné stimulátory! Pokud máte zdravotní problémy, konzultujte před užíváním s lékařem. Neužívejte, pokud máte vysoký tlak nebo užíváte léky na předpis. Neužívejte méně než 6 hodin před spaním. Dodržujte doporučený postup dávkování! Ukládejte mimo dosah dětí. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte na suchém místě. POZOR! Neužívejte, pokud vám není alespoň 18 let. Ihned přestaňte užívat a vyhledejte lékaře, pokud se u vás projeví závratě, nespavost, neuróza, třes, bušení srdce nebo bolesti hlavy. Nekonzumujte spolu s jiným stimulantem.

Hmotnost 0.063 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Monster spalovač tuku”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *