fbpx
Menu Zavřeno

MYOBOL – Warrior Labs

MYOBOL – Warrior Labs

1.990 

Není skladem

Extrémně účinný produkt vytvořený použitím těch nejkvalitnějších surovin, které vám zajistí nekončící růst svalů! S MYOB neexistují žádné limity.

Už roky je velmi polemizovanou tématem právě myostatín a hledání cesty na jeho účinné blokování. Pokud chceme toto téma více přiblížit, musíme si přiblížit, co myostatín je.

Myostatín
V minulosti také známý jako růstový diferenciační faktor 8 je růstový faktor, který omezuje růst svalové tkáně. Patří do skupiny TGF Beta-1. Jeho gen je MSTN a nachází se na lidském chromozomu 2. Pokud jsou hladiny této bílkoviny vysoké, tělo má sníženou schopnost tvorby svalstva. Opačně, pokud je tělo schopné myostatín blokovat, člověk má přirozeně více svalové hmoty. Jen pro zajímavost, při srdečním selhání je koncentrace myostatinu v srdci v čase kolapsu velmi vysoká.

Blokování myostatinu = více svalů

MYOB šarm COMBO XXL je produkt, který je absolutně jedinečný. Jeho vlastnosti a účinky nemusí být zaobaľované do pěkných marketingových řečiček. Tento produkt reklamu nepotřebuje, protože to, co je skutečně účinné a kvalitní, o tom se lidé dozvědí, aniž se tomu muselo uměle pomáhat.

Odborný tým složený z lékařů, expertů na doplňkovou výživu a aktivní sportovce z několika druhů silových sportů vytvořili tuto jedinečnou formuli, díky které zažijete jaké je to vidět růst své svaly před očima v rekordně rychlém čase.

Z čeho je MYOB šarm COMBO XXL složený?

Za silou produktu se skrývá až 8 složek a tou nejhlavnější je YK 11, což činí z tohoto produktu zcela odlišný od konkurence. Co je YK 11?

YK11 zařazujeme do kategorie šarm látek, což znamená – selektivní modulátory androgenních receptorů. Jedná se o látky, které se na receptory vážou selektivně, to je, že jejich síla je srovnatelná s účinky anabolických steroidů, ale právě z důvodu jejich selektivity jsou jejich vedlejší účinky minimálně rizikové nebo žádné. Aktuálně představují bestseller na trhu s doplňky výživy

YK11 je dnes považován za nejsilnější ze všech šarmu. Jeho absolutně nepřekonatelná schopnost je, že funguje jako inhibitor myostatinu. Hlavní schopnost tedy spočívá v blokaci tohoto proteinu, což vám zajistí nárůst brutální svalové hmoty.

Extrakt ze zeleného čaje (95%) – zelený čaj a jeho pozitivní vlastnosti na zdraví člověka jsou známy již staletí. Jeho nejsilnější zbraní je silná

antioxidační schopnost. Podle vědeckých studií je jeho antioxidační schopnost 25 – 100 krát vyšší, než je tomu uu vitamínu C nebo E. Obsahuje kofein, který výrazným způsobem napomáhá zlepšovat sportovní výkon. Velmi významnou schopností je jeho „čistota“. Například kofein v energetických nápojích nebo energetických tyčinkách je často doprovázen konzervačními látkami nebo nepopulárními „Éčka“, zatímco kofein ze zeleného čaje je dostatečně účinný sám o sobě a nepotřebuje další příměsi.

Creatine Magnesium chelát – představuje „moderní“ kreatin, který je na trhu relativně krátkou dobu. Kreatin je nejpopulárnější doplněk na světě. Od jeho uvedení na trh prošel dlouhou cestu a kromě formy monohydrátu jich je hned několik. Creatine Magnesium chelát je obohacen o hořčík. Úspěšně napomáhá zvyšovat svalovou sílu a energii, zajišťuje nárůst svalové hmoty v poměrně krátkém čase a zrychluje regeneraci zkracováním doby potřebné na zotavení svalstva.

Askorbát sodný (Vitamin C) – patří mezi základní vitamíny, které by měl konzumovat každý sportovec, stejně tak aktivní člověk. Vitamín C zlepšuje funkci imunitního systému a zkracuje regeneraci mezi jednotlivými tréninkovými jednotkami. Je důležitý pro správnou funkci pojivové tkáně. Stejně tak jako zelený čaj, i vitamín C patří mezi antioxidanty. Prostřednictvím vitamínu C je tělo schopno lépe zvládat oxidační poškození.

Oxidační poškození – je negativní stav organismu, který je způsoben volnými radikály. Volné radikály se negativně podepisují pod proces stárnutí, vznik rakoviny a onemocnění srdce.

Vitamin D3 – aby mohl vitamin D3 v našem těle účinně působit, musí se přeměnit na biologicky aktivní formu, kalcitriol.

Kalcitriol putuje oběhem a směřuje k cílové buňce, jeho klasickým cílem jsou kosti a růstové chrupavky. Ovlivňuje však i další systémy – imunitní systém, kůži, slinivku, příčně pruhované a hladké svaly, a to díky receptorů vitaminu D3, který je přítomen téměř ve všech buňkách těla.

Vitamín A – bohužel, vitamin A je častokrát přehlížen na rozdíl od vitamínových „superstar“ jako jsou vitaminy C, D nebo E, ale vitamin A je nesmírně důležitým vitamínem pro kulturisty a silové sportovce. Zabezpečuje opravu a růst tělesných tkání a má významnou schopnost rozvoje reprodukčního systému. Na vstřebávání vitamínu A má negativní vliv intenzivní fyzická zátěž, stejně tak strava chudá na tuky. Vitamín A napomáhá regulovat imunitní systém prostřednictvím lymfocytů.

Kyselina pantothenová (vitamin B5) – patří do kategorie vitamínů nazývaných B-komplex. Je to vitamin, který je rozpustný ve vodě av přírodě se nachází ve dvou formách:

  • pantetín,
  • kalcium pantotenát.

Vitamín B5 má v lidském organismu nezastupitelné úlohy. Pozitivně ovlivňuje plodnost, prodlužuje věk a účastní se tvorby protilátek. Významným způsobem urychluje rychlost regenerace tkáně, ať už je to po tréninku, po operacích či popáleninách. Jeho nenahraditelný význam je při metabolismu. Zde má význam pro účinek množství enzymů, které se podílejí na metabolismu sacharidů a cukrů, produkci glukokortikoidů a pohlavních hormonů.

HMB (zkratka pro β-hydroxy P-methylbutyrát) – HMB je metabolit aminokyseliny leucin, který je extrémně účinný v boji proti odbourávání svalových bílkovin. V suplementaci kulturistů je považován za silně anti-katabolický a zároveň anabolický produkt. Nezastupitelné místo má zejména v období diet a předsoutěžní příprav kulturistů.

Při rekapitulaci jednotlivých složek můžeme konstatovat, že MYOB šarm COMBO XXL je tvořen látkami, které nemají negativní účinky na zdraví člověka za předpokladu, že nepřekračuje doporučené denní dávkování a dodržujete správnou životosprávu. Po cyklu není potřeba PCT a vy tak můžete být absolutně bez obav o své zdraví. Vyzkoušejte synergickou sílu MYOBOLU už dnes!

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “MYOBOL – Warrior Labs”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *