fbpx
Menu Zavřeno

Rocky KO – Submission Science

Rocky KO – Submission Science

1.400  1.100 

Rocky KO pre workout obsahuje zatím nepřekonaných 100mg DMAA! Nová formule byla vyrobena z těch nejúčinnějších látek! Účinně přispívá k silné stimulaci, zvyšuje koncentraci, soustředěnost a zaručuje vysokou motivaci a extrémní svalovou napumpovanost. Díky dokonale zvolenému výběru ingrediencí získáte rychlejší regeneraci a cvičení se stává pro vás jednodušším a plným radosti.

Katalogové číslo: 34173cb38f07 Kategorie:

Rocky KO 300g pre workout obsahuje zatím nepřekonaných 100mg DMAA! Nová formule byla vyrobena z těch nejúčinnějších látek! Účinně přispívá k silné stimulaci, zvyšuje koncentraci, soustředěnost a zaručuje vysokou motivaci a extrémní svalovou napumpovanost. Díky dokonale zvolenému výběru ingrediencí získáte rychlejší regeneraci a cvičení se stává pro vás jednodušším a plným radosti.

Výzkumníci ze společnosti Submission Science ve spolupráci s sportovci vylepšili kultovní produkt Rocky 1,3 pro maximální efekt. Dalším přínosem pro organismus je, že se výrobce rozhodl přidat B12 a D3. Výrobek by neměli používat lidé mladší 18 let a začátečníci. Rocky KO nakopávač je vhodný pro ty, kteří mají už nějaké to dobrodružství se silnými předtréningovkami za sebou.

Složení – počet dávek v baleni 30  

Citrulin malát 2: 1 – účastní se syntézy oxidu dusnatého (NO) čímž zvyšuje příjem kyslíku, glukózy, aminokyselin a kreatinu a tím přímo přispívá vzniku nových svalových buněk. Snižuje koncentraci kyseliny mléčné a amoniaku ve svalech, což umožňuje tělu rychleji získat energii zvýšením hladiny kreatinfosfátu a resyntézy ATP.

Agmatín sulfát – je vysoce čistý a přirozený zdroj agmatínu produkovaný moderními fermentačními metodami.

Agmatín účinně zvyšuje sekreci Oxidu dusnatého v lidském těle, což se projevuje silným pocitem svalové pumpy během tréninku. Rozšíření cév způsobuje mnohonásobné zvýšení zásobování krve a živin přímo do svalů, což výrazně urychluje proces regenerace a konstrukce nových svalových vláken. Ve studiích používajících agmatín se ukázalo, že jeho účinek podporuje syntézu bílkovin i 2-násobně.

N-acetyl tyrosin – acetylovaný derivát aminokyseliny L-tyrosin. Běžný L-tyrosin je méně stabilní a také méně rozpustný ve vodě, což může vést ke snížené biologické dostupnosti. N-acetyl-L-tyrosin podporuje funkci mozku podporou syntézy katecholaminů norepinefrinem a dopaminem (neurotransmitery). N-acetyl tyrosin pomáhá při správném fungování nervového systému a při udržování normálních psychologických funkcí a přispívá ke snížení únavy.

Kofein citrát – citrát kofeinu získal popularitu ve „Fitness Světě“ teprve nedávno, protože zvyšuje hladinu kofeinu v krvi rychleji než jiné zdroje. Kofein bezvodý je bezvodá forma kofeinu ze skupiny organických sloučenin. Blokuje receptory adenosinu v mozku, což má za následek eliminaci pocitu únavy během tréninku. Díky svému termogenní působení také účinně spaluje tuk a zlepšuje bazální metabolismus.

1-3 DMAA (Dimethylamine) – velmi silný stimulant. Stimuluje proces snižování ukládání tuku a urychluje svalovou renegeraci.

Synefrin HCL – má podobnou strukturu jako efedrin. Získává se přirozeným způsobem z nezralých citrusových plodů, např. Citrus uranium L., Citrus aurantium L.

Stále více se přidává do léků a výživových doplňků určených pro sportovce, tak lidí s nadváhou. Zrychluje metabolismus, zvyšuje „termogenezi“ – zvyšování produkti tepla organismu, zároveň snižuje chuť k jídlu, zvyšuje duševní a motorickou aktivitu.

Kromě toho látka zvyšuje fyzickou výkonnost. Rozšiřuje průdušky na usnadnění dýchání.

 

Higenamine HCL – Prokazuje synergický účinek na NMT, což způsobuje uvolňování noradrenalinu a adrenalinu do krve, což má za následek rozšíření dýchacích cest a tím i zvýšení tělesného výkonu. Sloučenina působí jako stimulant, zvyšuje energii a bdělost. Higenamine snižuje oxidační stres tím, že chrání tělo před volnými radikály.

Hordenin – Tato složka účinkuje především při uvolňování a ochraně norepinefrinu, což se projevuje v nárůstu metabolismu, zásobování energií a snížením chuti k jídlu. Sportovci používají Hordenine na tři hlavní zisky: snížený obsah tuku, kontrola chuti k jídlu a zvýšená energie. Sloučenina používaná kulturisty před tréninkem, pro synergické účinky je kombinovaná s PEA (fenyletylamin).

L-Norvalin – pomáhá zvyšovat množství argininu v těle. Látka má příznivý vliv na posílení a udržení mnoha funkcí zdraví a kondice těla. Přítomnost L norvalinu v dodatku způsobuje vazodilataci a zvyšuje produkci oxidu dusnatého, což zvyšuje přívod kyslíku a živin do buněk, což způsobuje dokonalou svalovou pumpu.

Doporučené dávkování Rocky KO – počet dávek v balení 30

Bez ohledu na to, jaké máte zkušenosti s výrobky před tréninkem, doporučujeme začít s 1/2 (půl !!) odměrkou produktu, abyste zkontrolovali vaší toleranci složek. Po kontrole tolerance používejte 1 porci (1 odměrka) 15-30 minut před tréninkem. Nepřekračujte 1 porce denně

Upozornění:

Nepřekračujte denní dávkování. Výživový doplněk neslouží jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro osoby mladší 18 let, pro těhotné a kojící ženy. Skladujte na suchém a tmavém místě. Chránit před dětmi a domácími zvířaty.

Výrobce a prodejce  nenesou odpovědnost za následky způsobené nesprávným dávkováním, užíváním během jakkoli zhoršeného zdravotního stavu, kombinací s alkoholem, léky nebo drogami.

 

Hmotnost 0.395 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Rocky KO – Submission Science”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit…

 • 2.100  1.900 

  Hlavní benefity užívání Ibutamorenu MK-677 je prudké zvýšení tvorby endogenního HGH(růstový hormon), které následně vyústí do výrazného a permanentního zvýšení silně anabolického hormánu IGF-1 a…

 • 3.700  3.400 

  Nadupaný objemový balíček pro ty nejlepší výsledky! Ukaž všem, že na to máš!

 • Hodnocení 5.00 z 5
  3.500  3.200 

  Nadupaný objemový balíček pro ty nejlepší výsledky! Ukaž všem, že na to máš!