fbpx
Menu Zavřeno

S 23 – Swiss Pharmaceuticals

S 23 – Swiss Pharmaceuticals

2.400  1.800 

Kategorie: ,

Tento produkt je vhodný do objemového i rýsovacího období.

Říká se, že SARM S-23 pozitivně ovlivňuje svaly a kosti díky jeho tkáňově selektivním anabolickým účinkům a nepřichází s androgenními účinky, které pocházejí z jiných anabolických androgenních steroidů (AAS).

 

Základní informace

  • Swiss Pharmaceuticals je farmaceutická společnost, která se specializuje na sarmy a prohormony, takže dává smysl, aby zkoumaly S-23 a další selektivní modulátory androgenních receptorů (SARM)
  • zájem GTX o S-23 je založen na tvrzeních, že SARM má vlastnosti potlačující spermie, které by jej mohly kvalifikovat jako první mužskou antikoncepci na světě
  • výsledky výzkumu dosud prokázaly pozitivní korelaci mezi příjmem S-23, růstem svalové hmoty a úbytkem tuku
  • namísto zvětšení prostaty ve skutečnosti zmenšuje její velikost, což je skvělá zpráva pro ty z vás, kteří se obávají jejích možných účinků na prostatu

 

 

Balení: 60 kapslí

 

Dávkování:

Doporučené dávkování je 1–2 kapsle denně. Pokročilí uživatelé mohou používat 3 kapsle denně.

 

Upozornění:

Doplněk výživy není vhodný pro ženy a osoby mladší 18 let a těhotné nebo kojící ženy. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Nekombinujte s alkoholem a jinými drogami ani s výrobky podobného typu. Neužívejte v případě zdravotních problémů. Podobu užívání tohoto produktu dbejte na zvýšený denní příjem tekutin. Skladujte na tmavém suchém místě a mimo dosah dětí.

 

 

Hmotnost 0.055 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “S 23 – Swiss Pharmaceuticals”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *