fbpx
Menu Zavřeno

Super PCT – Warrior Labz

Super PCT – Warrior Labz

1.500  1.350 

Super PCT Warrior Labz je komplexní produkt určen do období po vysazení prohormonů a sarms. Obsahuje složky napomáhající udržet svalové přírůstky, obnovovat hladinu TST, je silně anti-estrogenní, pomáhá regenerovat játra a chrání zdraví srdce a prostaty.

Není skladem

Super PCT Warrior Labz je komplexní produkt určen do období po vysazení prohormonů a sarms. Obsahuje složky napomáhající obnovovat hladinu TST, je silně anti-estrogenní, pomáhá regenerovat játra a chrání zdraví srdce a prostaty.

Warrior Labz Super PCT v bodech:

 • ALL in ONE formule do PCT
 • Posiluje sekreci TST
 • Regeneruje játra
 • Ochraňuje srdce a prostatu

Vždy u popisu produktů klademe důraz na důležitost PCT. PCT je zkratka z anglického slovního spojení post-cycle-therapy. Jedná se o období po vysazení prohormónových produktů. Toto období je charakteristické poklesem sekrece vlastního TST, zvýšenou hladinou estrogenu a celkovým zhoršením kondice, pokud necháme organismus zcela bez podpory. Tak jako je naší snahou v cyklech nabrat co nejvíce svalové hmoty, stejně zodpovědně musíme přistupovat k období PCT, protože právě toto období rozhoduje, kolik z drahocenné hmoty udržíme.

V praxi jsou známy případy a poměrně často se stává, že zejména začátečníci a mladí lidé nemyslí na období po a tělo nechají doslova přirozeně zničit. Hlavním cílem této fáze je maximalizovat vylučování TST přirozenou cestou a obnovit zdraví jater. Máme dvě cesty, obstarat si nějaký dostupný TST booster a pracně si pořídit dostupné medikamenty na obnovu činnosti jater. Druhou, rozhodně dostupnější, diskrétnější a zejména ekonomičtější možností je koupě Super PCT. Nic jiného už potřebovat nebudete. Super PCT je vhodný produkt nejen po cyklech s prohormón, ale i po AS cyklech, kdy nahrazují produkty typu clomid nebo tamoxifen.

 

PCT je termín, který se odvolává na produkty, které následují po prohormónovom cyklu. V tomto období je hlavním úkolem opět nastartovat přirozenou produkci TST a zároveň regulovat estrogen. V období, kdy člověk užívá prohormony, je potlačena vlastní produkce hormonů. Jedná se zejména o TST. Tělo se snaží tento stav vyrovnat a zvyšuje hladinu estrogenu. Po skončení cyklu může vaše produkce TST klesnout na nulu. Hlavním úkolem je, aby vaše tělo začalo pracovat na tom, aby se hodnoty TST dostali tam, kde mají být. Musíte si uvědomit, že iv období PCT, když se budete snažit znovu nakopnout TST máte vysokou hladinu estrogenu.

PCT je nejdůležitější věc, kterou musíte po prohormonovém cyklu udělat. Protože přebytek estrogenu a nízká hladina TST může vaše tělo doslova zničit. Ztratíte všechny získané svaly, můžete mít problémy s libidem, u někoho se může objevit gynekomastie, podráždění, deprese nebo extrémní únava.

To jsou důvody, proč je PCT nejdůležitější částí prohormónového cyklu. Je nutné ho aplikovat po každém cyklu! Nejen kvůli znovu nastartování hormonů vašeho těla, ale také z důvodu ochrany jater a srdce.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Super PCT – Warrior Labz”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit…

 • Hodnocení 5.00 z 5
  3.099  2.899 

  Svalové zisky budou extrémně kvalitní, suché, bez zbytečného zavodnění. Je ideální produkt do předsoutěžní diety, kdy potřebujete maximálně vyrýsovat své svalstvo, ale současně tak ochránit…

 • 3.700  3.400 

  Nadupaný objemový balíček pro ty nejlepší výsledky! Ukaž všem, že na to máš!

 • Hodnocení 5.00 z 5
  3.500  3.200 

  Nadupaný objemový balíček pro ty nejlepší výsledky! Ukaž všem, že na to máš!