fbpx
Menu Zavřeno

TITAN 3.0 – Warrior Labs

TITAN 3.0 – Warrior Labs

2,165 

Není skladem

TITAN VOL./ 3.0 je druhá generace úspěšného staršího bratra, který si ihned po uvedení na trh získal tisíce příznivců.

Dnes je k dispozici ještě silnější a vylepšená formule kombinující 5 látek – trenevar, max LMG, 1-androsteronu, hexadrone a epitakechín, poskytující svalům kompexní anabolický koktejl! Je vhodný do objemového období, nebo do přípravy, kdy je cílem vybudovat co největší svalový objem a sílu. U citlivých jedinců je možný výskyt zvýšeného zadržování vody, případně vznik gynekomastie. Toxický vliv účinných látek je pouze mírný, avšak v konečném důsledku je díky podpůrným látkám velmi nepravděpodobný. Komplex účinných látek je obohacen o složky zlepšující vstřebatelnost.

Stav na osvědčenou klasiku a zažij benefity dokonalého těla na vlastní kůží!

Trenawar, nazývaný také prohormon zkušených, je silná látka s rychlým nástupem účinků, mezi které patří rapidní nárůst čisté a suché svalové hmoty, zlepšení hustoty a definice svalstva jakož i úbytek tělesného tuku.

Max LMG je progestin navržen tak, aby dopomohl k obrovské svalové hmotě a síle, ale zároveň zajistil maximální tvrdost a napumpovanost svalstva. Max LMG nepoškozuje játra a aromatizován, což znamená, že se uživatelé nemusí obávat nechtěných androgenních účinků.

1-androsteronu nebo také 1-Andro je nemetylovaná anabolickou směs, která může dopomoci zlepšit sílu a zredukovat tuk. Přestože nepoškozuje játra a konverze na estrogen není možná, vykazuje poměrně silné androgenní účinky. Svalové a silové přírůstky kvůli nízké retenci vody budou mírné, ale vytrvalé a udržitelné.

Hexadrone je silná anabolická směs, která se vyrábí buď samostatně nebo jako součást vícesložkových produktů. Látka je sama o sobě aktivní, v těle se nemusí konvertovat, což je bezpochyby mimořádnou výhodou. Má velký anabolicko: androgenní poměr (300: 1) a mezi typické účinky patří nárůst kvalitních a plných svalových přírůstků i ohromná síla.

Epicatechin (from Green Tea Extract) je bioaktivní sloučenina klasifikována jako flavony, nachází se v množství potravin v stopových množstvích včetně zeleného čaje a tmavé čokolády. Nedávná studie je první, která dokazuje, že epikatechin zvyšuje poměr follistatínu k myostatinu u lidí. Epikatechin zvyšuje produkci oxidu dusnatého pro zlepšení vaskularizace, krevního toku a vytrvalosti. Zlepšuje citlivost na inzulín, regulaci hladinu cukru v krvi a syntézu bielkovín.Vďaka svým přírodním antioxidačním vlastnostem snižuje hladinu cholesterolu, zlepšuje zdraví mozku a srdce.

Ginger root extract. Ďumbier lékařský se s počátku využíval jen jako koření, ale brzy na to, bylo objeveno i jeho využití v lékařství. Primární z lepší vstřebávání a stimulaci základních živin v těle, ale posiluje i imunitu, bojuje proti chřipce a nachlazení, napomáhá při trávicích potížích a tlumí různé bolesti.

Naringin, flavonoidních glykosid hojně obsažen v kůži pomeranče a grapefruitu, je původcem jejich hořkosti chuti. Zvyšuje biologickou dostupnost (využitelnost živin) a zlepšuje cévní systém.

Bioperín nebo piperin je chemická látka, která dělá pepř ostrým. Je považována za přírodní antidepresivum, ovlivňuje nervový systém a zvyšuje funkce mozku. Zlepšuje hladinu cholesterolu v krvi a trávení, zintenzivňuje metabolismus i úbytek hmotnosti a prokazatelně snižuje bolest. Navíc zvyšuje biologickou dostupnost v iacerých živin, výživových doplňků a léků.

N-Acetyl-cysteinu je účinný antioxidant, který dokáže pomoci při poruchách nálady, spánku, infekcích, zánětech a většině stavů zvýšeného oxidačního stresu, které stojí za množstvím chronických zdravotních problémů. NAC také chrání mozek, plíce, játra, střevo a ledviny.

Phosphatidylcholine nebo fosfatidylcholin je klíčovou složkou našich buněk. Jeho užívání může zlepšit duševní, jaterní a střevní zdraví, chrání nervy a zkvalitňuje paměť. Studie prováděná na zvířatech ukázala, že fosfatidylcholin může podpořit regeneraci jater, jeho nízké hladiny korelovalo s poškozením jater až smrtí.

Milk thirstle, u nás známý jako Ostropestřec Mariánský, je bylina využívána tisíce let kvůli svým účinkům na celkové zdraví člověka. Jeho výtěžek (silymarin) zvyšuje detoxikaci a antioxidační obranyschopnost, což je prospěšné pro problémy s játry, žlučníkem, cukrovkou nebo autoimunitními onemocněními, stejně příznivě působí i na záněty.

R-Alpha Lipoic Acid. R-ALA (kyselina lipoová) je přírodní antioxidační a protizánětlivá sloučenina, která chrání mozek, nervový systém, játra i ledviny, pomáhá s úbytkem hmotnosti, zlepšuje cukrovku, snižuje riziko kardiovaskulárních onemocnění a zmírňuje bolest.

Niacin (vitamín B3) se nachází ve většině dostupných potravin, podporuje funkci trávicího ústrojí, kůže a nervů. Má nenahraditelnou funkci při při přeměně potravy na energii a zvyšuje HDL cholesterol („dobrý cholesterol“ l), který může z těla odstranit další cholesterol.

Tauroursodeoxycholic acid (TUDCA). Tauroursodeoxycholová kyselina je žlučová kyselina, která se nachází ve stopových množstvích v lidském těle. Žlučové kyseliny jsou sloučeniny uvolněné ze žlučníku, které pomáhají trávení tuků. TUDCA snižuje programovanou smrt buněk (apoptózu) v zdravých buňkách, Ostraňuje toxické žlučové kyseliny z jater, zabraňuje poškození jaterních buněk a snižuje zvýšené jaterní enzymy.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “TITAN 3.0 – Warrior Labs”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *