fbpx
Menu Zavřeno

TRENAVAR – Swiss Pharmaceuticals

TRENAVAR – Swiss Pharmaceuticals

1,350 

Kategorie: ,
SWISS pharma TRENAVAR 80 tablet
Trenavar je prohormon, který byl na trh uveden v roce 2011. Je také známý pod názvem Trendione a je desetkrát více androgenní jako testosteron. Představuje prohormon, který se cílí na 17b-HSD1, což v znamená, že se v těle konvertován na anabolický steroid – trenbolon.
 
Je známo, že má vysokou afinitu k androgenním receptorům a funguje také jako antagonista glukokortikoidových receptorů. A to je velmi silná věc … Trenavar má stejné tři konjugované dvojné vazby jako trenbolon, liší se od něj pouze tím, že má 17-ketonovou skupinu, kde trenbolone má 17b-hydroxy. Tento keton se následně hydrolyzuje na aktivní formu trenbolon. Podle těchto faktů lze očekávat stejné účinky jaké přináší aplikace injekčního trenbolon.
 
Starší „tren“ PH byly konvertovány na dienolone, který je svou strukturou podobný trenbolone, ale není ani zdaleka tak silný. Metabolismus trenavaru je skutečně vysoká, takže uživatel může očekávat splnění stejně vysokých cílů. Přínosem orální formy je, že se můžete vyhnout „tren kašel“, což je běžný jev po aplikaci injekčního trenbolon.
Jedná se o nutkání kašlat a intenzita tohoto stavu je individuálně dána. Od několik sekundového, až po déle trvající, což rozhodně není nic příjemného. Jedna studie z roku 1996 zjistila, že orálně podaná forma trenbolone byla zjistitelná v testech 2 – 4 dny po užití, což je daleko kratší dobu, než u jeho injekčního bratra. Předpokládá se, že u trenavaru to bude podobné.
 
Přesná detekční doba však není známa. Je vhodný do samostatných cyklů, stejně tak i do kombinaci s ostatními prohormon. Vyznačuje se také přívlastkem „prohormon zkušených“. Nedoporučuje se lidem náchylným na vznik gynekomastie. Podle zkušeností konzumentů, za největší benefity užívání se považuje růst čisté, suché svalové hmoty, zlepšení hustoty a definice svalstva při současném odbourávání podkožního tuku. V dostupné literatuře se také uvádí extrémně prokrvení svalů během tréninku. Nejčastěji svalové přírůstky jsou v rozmezí 5 – 7 kg po jednom cyklu.
 
Trenavar = prekurzor trenbolone
 
Zabezpečuje růst čistých svalů a síly
Zlepšuje svalovou tvrdost a hustotu
Maximálně prokrvení svalů během tréninku i po jeho skončení
Dávkování: Je populárnější iz důvodu, že k dosažení výsledků postačí kratší cykly – 4 týdny v denní dávce 30 – 40 mg. U zkušených konzumentů může denní dávka zvýšit až do výše 60 mg.
 
PO CYKLU JE NUTNÉ UŽÍT PCT (doporučujeme ULTIMATE PCT od Swiss pharma)
 
Výrobce se distancuje od odpovědnosti za následky způsobené nesprávným dávkováním, užíváním během jakkoli zhoršeného zdravotního stavu, v kombinaci s alkoholem, léky nebo drogami.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “TRENAVAR – Swiss Pharmaceuticals”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *