fbpx
Menu Zavřeno

VIKING 3.0 – Warrior Labs – POSLEDNY KUS!!!

VIKING 3.0 – Warrior Labs – POSLEDNY KUS!!!

2,800  2,400 

Není skladem

okud ses rozhodl vybudovat extrémní a kvalitní sílu, hustotu a tvrdost svalstva – gratulujeme, si na správném místě a VIKING VOL./ 3.0 bude tím správným pomocníkem!

Unikátní formule produktu VIKING VOL./3.0 v sobě účinně kombinuje 4 prohormónové složky, které dopomohou k zisku impozantní svalové síly, což je následně nezbytným předpokladem pro růst svalstva. Oh – a když jsme už u toho, vaše svaly budou v takové kondici jako nikdy předtím – bez zbytečné vody a tvrdé jako skála! Hodí se nejen do rýsovacích a objemových fází, ale také období, které mají za cíl vybudovat čistou svalovou hmotu a ohromnou sílu. U citlivých jedinců je možný výskyt zvýšeného zadržování vody, případně vznik gynekomastie. Toxický vliv účinných látek je střední, avšak díky podpůrným látkám velmi nepravděpodobný. Komplex je navíc obohacen io složky zlepšující vstřebatelnost.

V závěru si zapamatujte jen jedno – díky výživovému doplňku VIKING./3.0 získáte formu, po které skutečně toužíte!

složení:

M-Sten nebo také methylstebolone zda ultradrol je prohormon odvozen od DHT, schopný zajistit značné svalové i silové přírůstky. V porovnání s jiným prohormon je získána svalová hmota menší, no kvalitní. Žádná aromatizace a bezpečnost jsou benefity, pro které se stal jedním z nejoblíbenějších Produkty mnoha uživatelů.

Trenawar, nazývaný také prohormon zkušených, je silná látka s rychlým nástupem účinků, mezi které patří rapidní nárůst čisté a suché svalové hmoty, zlepšení hustoty a definice svalstva jakož i úbytek tělesného tuku.

1-androsteronu nebo také 1-Andro je nemetylovaná anabolickou směs, která může dopomoci zlepšit sílu a zredukovat tuk. Přestože nepoškozuje játra a konverze na estrogen není možná, vykazuje poměrně silné androgenní účinky. Svalové a silové přírůstky kvůli nízké retenci vody budou mírné, ale udržitelné a vytrvalé.

Hexadrone je silná anabolická směs, která se vyrábí buď samostatně nebo jako součást vícesložkových produktů. Látka je sama o sobě aktivní, v těle se nemusí konvertovat, což je bezpochyby mimořádnou výhodou. Má velký anabolicko: androgenní poměr (300: 1) a mezi typické účinky patří nárůst kvalitních a plných svalových přírůstků i ohromná síla.

Deer Antler Velvet Extract – extrakt z lýka jeleního paroží může působit jako přirozený adaptogen, který obnovuje homeostázu v těle, ale zároveň je i zdrojem hormonů a růstových faktorů včetně IGF-1 (inzulín-podobný růstový faktor-1), IGF-2 (inzulínový růstový faktor-2) a EGF (epidermální růstový faktor). Účinné látky jsou především prekurzory, které tělo potřebuje na zpracování látek. Výzkum naznačuje, že musí mít extrakt z lýka má pozitivní vliv na sportovní výkon – zvýšení svalové síly, vytrvalosti, aerobní kapacity a času potřebného na zotavení.

Ginger root extract. Ďumbier lékařský se z počátku využíval jen jako koření, ale brzy na to, bylo objeveno i jeho využití v lékařství. Primární z lepší vstřebávání a stimulaci základních živin v těle, ale posiluje i imunitu, bojuje proti chřipce a nachlazení, napomáhá při trávicích potížích a tlumí různé bolesti.

Naringin, flavonoidních glykosid hojně obsažen v kůži pomeranče a grapefruitu, je původcem jejich hořkosti chuti. Zvyšuje biologickou dostupnost (využitelnost živin) a zlepšuje cévní systém.

Bioperín nebo piperin je chemická látka, která dělá pepř ostrým. Je považována za přírodní antidepresivum, ovlivňuje nervový systém a zvyšuje funkce mozku. Zlepšuje hladinu cholesterolu v krvi a trávení, zintenzivňuje metabolismus i úbytek hmotnosti a prokazatelně snižuje bolest. Navíc zvyšuje biologickou dostupnost více živin, výživových doplňků a léků.

N-Acetyl-cysteinu je účinný antioxidant, který dokáže pomoci při poruchách nálady, spánku, infekcích, zánětech a většině stavů zvýšeného oxidačního stresu, které stojí za množstvím chronických zdravotních problémů. NAC také chrání mozek, plíce, játra, střevo a ledviny.

Phosphatidylcholine nebo fosfatidylcholin je klíčovou složkou našich buněk. Jeho užívání může zlepšit duševní, jaterní a střevní zdraví, chrání nervy a zkvalitňuje paměť. Studie prováděná na zvířatech ukázala, že fosfatidylcholin může podpořit regeneraci jater, jeho nízké hladiny korelovalo s poškozením jater až smrtí.

Milk thirstle, u nás známý jako Ostropestřec Mariánský, je bylina využívána tisíce let kvůli svým účinkům na celkové zdraví člověka. Jeho výtěžek (silymarin) zvyšuje detoxikaci a antioxidační obranyschopnost, což je prospěšné pro problémy s játry, žlučníkem, cukrovkou nebo autoimunitními onemocněními, stejně příznivě působí i na záněty.

R-Alpha Lipoic Acid. R-ALA (kyselina lipoová) je přírodní antioxidační a protizánětlivá sloučenina, která chrání mozek, nervový systém, játra i ledviny, pomáhá s úbytkem hmotnosti, zlepšuje cukrovku, snižuje riziko kardiovaskulárních onemocnění a zmírňuje bolest.

Niacin (vitamín B3) se nachází ve většině dostupných potravin, podporuje funkci trávicího ústrojí, kůže a nervů. Má nenahraditelnou funkci při při přeměně potravy na energii a zvyšuje HDL cholesterol ( „dobrý cholesterol“ l), který může z těla odstranit další cholesterol.

Tauroursodeoxycholic acid (TUDCA). Tauroursodeoxycholová kyselina je žlučová kyselina, která se nachází ve stopových množstvích v lidském těle. Žlučové kyseliny jsou sloučeniny uvolněné ze žlučníku, které pomáhají trávení tuků. TUDCA snižuje programovanou smrt buněk (apoptózu) v zdravých buňkách, Ostraňuje toxické žlučové kyseliny z jater, zabraňuje poškození jaterních buněk a snižuje zvýšené jaterní enzymy.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “VIKING 3.0 – Warrior Labs – POSLEDNY KUS!!!”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *